Ermetoğlu Tekstil olarak hem Türkiye’ye hem dünyaya hizmet vermenin sorumluluğu ışığında üretimden müşteri ilişkilerine kadar her kademede sistematik ve insani değerler bilincinde hareket etmekteyiz. Sektör standartlarını ve ihtiyaçlarını bilerek kişilerin ve markaların beklentilerini karşılayarak nitelikli, kaliteli ve farklı ürünler sunma arzusundayız.

Şirketimiz her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle Ermetoğlu Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Ermetoğlu Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Ermetoğlu Tekstil için çalışmaktayız.

Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Tekstil sektöründe faaliyet gösterdiği alanlarda kurumsal, dinamik, inovatif ve güvenilir bir firma olarak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve katma değer yaratmak misyonumuzdur.

DAHA SAĞLAM, DAHA KALİTELİ VE ÇOK DAHA ŞIK!